Täna võrdleme kahte huuleläiget, mille põhiomaduseks on huuli suurendav efekt. Üks nendest on supertuntud Dior Lip Maximizer, mille hind on kuskil 30 euro ringis ning teine on Catrice Lip Booster, mis maksab Järve Selveris ligi 4 eurot.

Esimese asjana torkab silma, et pakend on neil mõlemil üsna sarnane. Diori oma on veidi luksuslikum, kuid arvestades hinnavahet on see ka mõistetav. Mõlemil on sarnane aplikaator, millega on väga lihtne töötada. Värvus on mõlemil neutraalne heleroosa, mis sobib nii omaette kandmiseks, kui ka eri värvi huulepulkade katmiseks. Huultele kandes on mõne aja möödudes mõlemi puhul tunda sellist piparmündist või mentoolist kõditust. Catrice puhul on see isegi rohkem tuntavam ning tundlikel inimestel võib ehk natuke ebameeldiv või valus hakata. Sellele vaatamata jätavad mõlemad tooted huuled kena läikega ning hästi niisutatuteks.

Nüüd siis kõige olulisema ja põnevama ehk efekti juurde. Paari minuti möödudes on näha, et tulemus on neil üllatuseks praktiliselt sama. On raske vahet teha, kumb paremini mõjus, kuid huuled tunduvad mõlemi toote puhul suuremad küll. Ainus vahe on ehk selles, et Dior hoidis huuled kauem niisutatud kui Catrice. Catrice toodet tuleks uuesti peale kanda kuskil 1h möödudes. 

Kokkuvõttes võib öelda, et tooted on oma efektilt üsna sarnased. 10-palli skaalal annaks Diorile 9 punkti, sest hind on veidike kallis, kuid kõik ülejäänud omadused on vaid kiitmist väärt. Kes hindab enim aga kauapüsivust mitte hinda, siis ilmselt sobib talle Diori toode paremini.

Catrice saab meilt ühe punkti vähem kui Dior - ehk siis 8 punkti. Ainult sellepärast, et "kipitav" tulemus võib tundlike huultega inimestel veidike valulik olla ning teda peab päeva jooksul pidevalt uuesti peale kandma. Hind aga on väga super ning selle raha eest ei tohiks küll keegi pettunud olla. Tulemuse annab ta igal juhul ning huuled näivad suuremad kui enne. Kindlasti proovimist väärt!