Pilt: Instagram

Saabunud on aeg otsida kapist oma soojad kampsunid välja ning miks mitte investeerida ka uutesse. Kampsun ei pea olema ainult praktilisel eesmärgil, ta on ka väga stiilne rõivaese. Ägeda kampsuniga võid hetkega oma igava outfit'i täiesti pea peale pöörata. Siin on valik viiest cool'ist kampsunist, mida sel sügisel omada.  


See kampsun-kleit on mõnusalt kerge, hea pikkusega ning veidi oversized. Sobib väga hästi nii tossude, kingade kui ka saabastega. Kui tahad eriti ägedat look'i, siis kanna seda näiteks kõrgete kontsadega ja nahktagiga! 


Jah, augud õlgade kohal on siiani moes. See kampsun on eriti äge oma lõike ja pikkuse poolest. Sobib kanda nii retuuside kui ka skinny teksadega. 


Kõrge kaelusega kampsunid näevad alati šikid välja. Kindlasti üks riidekapi essential.


Selline kampsun-kleit sobib samuti iga jalanõuga, kuigi oma lõikelt on ta naiselikum kui esimene variant. Klassikaline valik näiteks tööle või kooli. 


Viimane kampsun meeldib eelkõige oma boho välimuse pärast. Vaba, värviline ja lihtne sobitada kõigega. Terve pildil olev look iseloomustab sügist ning on lihtsalt üliäge!