Suvi on ametlikult lõppemas ning on viimane aeg teha tagasivaade suve lemmikutele makeup toodetele.
Alustades meigipõhjast, siis esmalt tuleb au anda Lumene primerile. Laseb jumestuskreemi väga lihtsalt ja ühtlaselt peale kanda ning hoiab seda peaaegu terve päeva matina. Sobib ka lihtsalt omaette kandmiseks, sest parandab hästi nahatekstuuri ja vähendab pooride nähtavust. Hea toode neile, kes on hädas rasuse nahaga.

Jumestuskreemina leidis see suvi kõige enam kasutust Maybelline Fit Me. Seda tänu oma katvusele ning lõpptulemusele nahal. Katvus on tal keskmine, mis näeb naturaalne välja ning laseb nahal hingata, kuid seda saab kindlasti ka nö. "üles ehitada" tähtsamate sündmuste, pildistamise või probleemsema naha jaoks. Lõpptulemus on särav ja terve nahk, mis on suveks ideaalne. Rasuse nahaga inimesed võiksid enne kasutada ka primerit, sest muidu võib nägu üsna kiiresti läikima hakata.

Lemmikuks päikesepuudriks oli see suvi Guerlain Terracotta päikesepuuder. Jätab naha naturaalselt päevitunud ja terve välimusega - nagu oleksid naasnud puhkuselt. Ei ole liiga oranž ega tume. Lisaks lõhnab imehästi!

Põsepunadest haaras käsi kõige enam MAC'i põsepuna "Seduced at sea" järgi. See oli üks MAC'i eelmise suvekollektsiooni (2014) toodetest. Ideaalne toon päevitunud nahale. Värvuselt on ta tumedam ploom, kuldse läikega. Jätab naturaalse "õhetuse" ning kerge sära. Sobib iga meigi ning huulevärviga.  

Milline oleks suvine meik ilma särapuudrita? Tegelikult ka sügisene, talvine ja kevadine. Särapuuder lihtsalt muudab kogu mängu. Hea investeering on MAC'i "Soft and gentle". Sobib iga nahatooniga, jääb nahal naturaalne - pole liiga suured glitter-tükid ning isegi igapäevaselt kasutades ei taha ta otsa lõppeda.

Kuna suvel on palju reisimist ning rohkelt asju kaasas vedada ei viitsi, on "Naked" lauvärvipalett Urban Decay'lt lihtsalt just see, mida vaja. Toonid on nii igapäevase kui ka õhtuse meigi tegemiseks suurepärased. Nagu ka MAC'i särapuuder, on "Naked" palett super investeering pikemaks ajaks. Jätkub kauaks, on väga pigmenteeritud ja toonid on neutraalsed ning sobivad kõigile. Ilumaailma klassik!

Viimaseks, kuid mitte vähem olulisemaks - huuled. MAC'i huulepulk toonis "Snob". Ilus beebiroosa/heleroosa toon, mis paneb naha särama ja toob päevituse esile. Sobib samuti nii päevase kui õhtuse meigiga. Püsib kaua peal ning jätab huuled mõnusalt pehmeks. Just see, mida suvel vaja! 

Ja ongi kõik! Need olid peamised suve-lemmikud ehk need tooted, mille järgi käsi kõige enam haaras. Puudust pani tundma hea ripsmetušš. Proovitud on paljusid, kuid ideaalset seni leidnud pole. Kui Sul on mõni hea ripsmetušši soovitus, siis palun jäta see siia alla kommentaaridesse! Suur tänu!