Sügis on mõnus aastaaeg igasuguste paksude kampsunite, nahktagide ja mantlite jaoks. Meie lemmik sel sügisel on see helesinine ACNE STUDIOS mantel. Hea vaheldus hallidele ja mustadele üleriietele, mida käsi sügisel kõige enam haarata sooviks. Samuti meeldib selle mantli lihtsus ja lõige, mida on kerge sobitada teiste riietega.
Jalanõudest on hetkel wishlistis need ägedad GIUSEPPE ZANOTTI saapad. 
Samuti väga lihtne sobitada teiste asjadega, on mugavad ning tõmbavad tähelepanu oma lahedate neetide ning pannaldega.
Aksessuaaridest on lemmik esmalt see Chanel Ombre Blue Medium Boy Bag. See kott pole küll midagi uut vaid pigem juba klassik, kuid wishlistis on ta eelkõige oma laheda ombre värvikombinatsiooni poolest. Sobib ideaalselt ka eelpool mainitud mantliga.
Teiseks aksessuaariks on need FENDI Embellished Cat Eye peegeldusega päikeseprillid. Stiilsetesse ning kvaliteetsetesse prillidesse ei pea investeerima ainult suvel. Sügis on küll pigem pimedam aeg, kuid kui päike meid mõnel päeval üllatab, siis on ta piisavalt ere ning madal, et üles otsida mõned cool'id päikeseprillid. Need on veel eriti ägedad oma super peegelduvate klaaside poolest. PS! Sügis on hea aeg päikeseprillide ostmiseks ka seepärast, et enamik neist on tänu lõppenud hooajale allahinnatud!
Kosmeetikast on wishlistis seekord kaks toodet. Esimene on GLAMGLOW niisutav mask, mis on küll veidi krõbedama hinnaga, kuid annab ka reaalseid tulemusi. Sügisel on paljudel nahk tavapärasest kuivem ning vajab head niisutust. See mask peaks juba peale esimest kasutuskorda rahuldama ka kõige kuivema naha vajadusi.
Teine toode on Anastassia Beverly Hills LIQUID LIPSTICK toonis VINTAGE. Sellest ABH tootesarjast on youtubes rääkinud ning seda kiitnud juba väga paljud ilugurud ning kõiki selle huulepulga plusse uuesti välja tooma ei hakka. Siin wishlistis on ta just toonis Vintage, sest see värv on sügiseks ideaalne ning huultel püsivus on SUPER kauakestev. Seda võib küll olla Eestis pisut keeruline saada, kuid on lehekülgi, mis ka Eestisse pakke toimetavad. Tasub kindlasti otsida!