Siin on mõned meie lemmik outfitid, mida staarid sel nädalal kandnud on. 
Alustuseks Victoria Beckham, kes on põhimõtteliselt igas riietuses stiilne. See outfit meeldib meile eriti oma värvi ning terviklikkuse poolest. Vähe aksessuaare ning lihtne kanda. Märksõnadeks on kindlasti "chic" ja "less is more".


Emily Ratajkowski on oma heledas kleidis väga õrn ning nukulik. Eriti meeldib meile kleidi õhulisus ning paljad õlad. Kingade lihtsus laseb kleidil ideaalselt esile tulla ning muudab kogu outfiti veidi pidulikumaks. Selline kleit sobibki hästi nii peole kui ka vabamaks ajaveetmiseks, olenevalt ülejäänud aksessuaaride valikust.


Kylie Jenner säras sel nädalal lihtsas kõrge-kaelusega topis ning "statement"seelikus. Sellise outfiti mõte on eelkõige selles, et lasta ühel esemel kõige rohkem särada. Seetõttu on nii kingad kui ka topp pigem tagasihoidlikumad ning seelik annab kogu outfitile mõtte. 


Kellele ei meeldiks aeg-ajalt selga tõmmata mingi fierce pildiga topp ning mugavad ketsid? Rihanna on ilmselt üks sellise stiili ikoone. Tumeda huulepulgaga võiks ta minna sellises outfitis ükskõik millisele peole. Ta on lihtsalt nii cool!


Imekaunis Irina Shayk jäi sel nädalal silma selle lihtsa look'iga. Selliste outfitide eeliseks on see, et neid on üli lihtne kokku panna, kuid näevad alati välja nagu oleks palju vaeva nähtud. Valge sügava dekolteega bleiseri tasakaalustavad ideaalselt pikad püksid. Kingad aga annavad kogu muljele veidi värvi ning vabadust. Sobib nii punasele vaibale kui ka lihtsalt viisakamale kokkusaamisele. 

Milline on Sinu lemmik outfit?

Piltide allikas: Daily Mail