Nädalavahetusel toimunud American Music Awards 2015 tõi punasele vaibale palju staare imeilusates outfit'ides, mida lihtsalt ei saa jagamata jätta. Toome teie ette mõned meie lemmikud. 
Esimeseks on Ciara (ülemisel pildil), kes kandis silmapaistvat Reem Acra õhtukleiti. Eriti meeldib selle kleidi juures kõrge kaelus ning kleidi detailid. Jah, läbipaistvate riiete trend on siiani väga aktuaalne.   


Gigi Hadid on üks staaridest, kes suudab kõiges hea välja näha. Kuigi see Bao Tranchi kleit võib paljude jaoks "maitse asi" või "liiga paljastav" olla, siis meie hinnangul sobib see talle valatult, on nooruslik ning kergelt isegi boho'lik. Väga Gigi'lik stiil. Hea valik!


Selena Gomez kandis seda veinipunast "vana Hollywoodi" või isegi "Gatsby" stiilis litritega Givenchy kleiti. Kena ja lihtne valik, mis sobib nii punasele vaibale kui ka lihtsamatele koosviibimistele. Värv on ideaalne praegusesse aastaaega.


Viimaseks lemmikuks sel korral oli Kendall Jenner, kes nägi supermodellilikult chic välja oma Oriett Domenech'i mustas kleidis ning lihtsates kõrgete kontsadega kingades. Selle look'iga sobib valatult ka tema uus soengustiil tuka ning kõrge krunniga.

Allikas: Celebuzz