Jätkame rubriigiga "10 küsimust blogijale". Kes eelmise maha magas, siis seda saab lugeda siit!

Seekordne vastaja on ülistiilne moeblogija Birgit, kelle outfiti-postitusi tasub alati oodata. Ta on super inspireeriv ja kaasaegse stiiliga Eesti tüdruk, kes lisaks blogimisele ka õpib moeteadust. 

Blogi: http://bergiefashion.blogspot.com.ee

Kuidas iseloomustad oma stiili?
Kindlasti oleneb mu stiil tujust ja sellest, kuhu hetkel minek on. Enamasti üritan kanda ja valida asju, mis igapäevane inimene just esimesel ettejuhtuval hetkel oma garderoobi ei valiks (näiteks alt laienevad püksid / mom jeansid jne). Samuti mulle meeldib küll kanda seelikuid ja kleite, aga südames olen siiski total tomboy. Eelistan igal ajal lõhkiseid teksaseid ja oversized flanellsärki. Ma olen üpriski muutliku meelega ja mul hakkaks igav, kui outfitid oleksid igapäev ühesugused. Sellepärast ongi mu graderoob väga laiahaardeline.

Üks rõivaese, milleta elada ei saa?
Nahktagi.

Kontsakingad või tennised?
Ma arvan, et see vastus üllatab, aga kui mu igapäevane töötempo poleks nii kiire, siis valiksin kontsakingad. Neid igaljuhul leidub mu kapis rohkem kui tenniseid.

Lemmik värv?
Hetkel hall.

Lemmik bränd?
Zara.

Mini- või maksikleit?
Minikleit.

Kuidas hindad Eesti blogimaastikku?
Meil on väga palju toredaid ja ägedaid elustiiliblogijaid, keda jälgin. Mis puudutab otseselt moe-ja stiiliblogisid, siis nendest on üksikud ausalt öeldes, kelle outfitid mulle silma jäävad ja kelle blogid igakord põnevusega avan, sest tahan teada, mis outfit nüüd kokku on pandud.

Kust saad inspiratsiooni?
Meeldib jälgida erinevaid street style lehekülgi, vaatan nii meeste kui ka naiste outfitte. Samuti kasutan väga palju Pinteresti, kuhu on kokku koondatud tohtult palju tänavamoe fotosid, millest motivatsiooni ammutada. Kopeerida mulle ei meeldi, vaid pigem nendest piltidest midagi omanäolist kokku leiutada.Võin ka siia välja tuua oma kaks lemmik blogijat, kellel huvi on üle vaadata - Chiara Ferragni ja Maja Wyh.

Lemmik moeikoon?
Anna Della Russo.

Skinny jeans või boyfriend jeans?
Boyfriend jeans.