Alustame uue rubriigiga "10 küsimust blogijale". Esimeseks vastajaks on omanäolise stiiliga moeblogija Pilleriin, kes hetkel resideerub Hollandis. Tema blogist saab inspiratsiooni nii moe-, ilu- kui ka muudel elustiiliteemadel. Meie hinnangul on ta üks stiilsemaid Eesti moeblogijaid.

Blogi aadress: http://hellofashionstuff.com

Kuidas iseloomustad oma stiili?
Minu stiil on iga päev erinev. Kuna mul hakkab tavaliselt kiiresti igav, mis puudutab mu välimust, siis ma muudan oma stiili väga tihti. Mõnikord olen igav ja minimalistlikult mustvalges või üleni mustas ja teine kord viskan kokku kõikvõimalikud värvid ja prindid ja olen super kaootiline. Et siis - kaootiline, värviline, minimalistlik, mustvalge, ühetooniline, igavesti muutuv. 

Rõivaese, milleta elada ei saa?
Nahktagi, iga päev, koguaeg! See on ainus rõivaese, mis teeb iga riietuse just nii palju lahedamaks.

Kontsad või tennised?
Mõlemad ilmselt. Kuna ma olen suht lühikene, siis kontsad annavad mulle selle pikkuse, mida mul vaja oleks, et ennast paremini tunda. Aga samas, olgem ausad, ma ei viitsi iga päev kontsadel koperdada, seega tennised on mulle ka väga südame lähedsel kohal. Mugavus ikka eelkõige!

Lemmik värv?
Kuna must ja valge ei ole tehniliselt värvid, siis ma valiks, kas kärtssinise või oranži. Oranž on nii alahinnatud värv ja vajab ka armastust!

Lemmik bränd?
Mulle meeldib kõik, mida Jeremy Scott teeb, seega Moschino. Oeh, nii värviline, mõnus ja omanäoline!

Mini- või maksikleit?
Oleneb olukorrast. Aga mõlemad peaks kindlasti kapis olemas olema.

Kuidas hindad Eesti blogimaastikku?
Ma pole ilmselt parim inimene, kellelt sellist küsimust küsida, sest ma ei ela Eestis ja pole Eesti blogimaastikuga väga kursis. Aga ilmselt võiks olukord veidi parem olla sellel alal? Ma tean vist vaid kahe käe näppudel lugeda Eesti moeblogijaid. Aga see on ilmselt mu enda probleem.

Kust saad inspiratsiooni?
Mu enda Tumblr on lemmik inspiratsiooniallikas ja kindlasti tänaval inimesed. Üldiselt ma üritan ennast mitte mõjutada lasta sotsiaalmeedial ja teistel inimestel.

Lemmik moeikoon?
Moeikooni kui sellist mul polegi, aga mulle meeldib Rihanna, sest ta julgeb olla teistsugune ja ta on samasugune kameeleon nagu mina.

Skinny jeans või boyfriend jeans?
Kindlasti mõlemad, sest muidu oleks ju igav.